ערסל ישיבה לגינה

ערסל ישיבה

ערסל, אותה יריעה או רשת שקושרים בין שני עצים או בין שני עמודים, התפתח בדרום אמריקה הפרה-קולומביאנית לפני מאות שנים, ומאז משמש אותנו בפיקניקים, בטיולים ואפילו במגרש הביתי. אם לטיולים ופיקניקים אנחנו לוקחים איתנו ערסלים כמו של פעם – כאלה שעשויים מחבלים ונקשרים לעצים או עמודים, הרי שבבית משמש אותנו בדרך כלל ערסל ישיבה מפנק, שהוא גם מעוצב יותר ומוסיף הרבה מאוד לאווירה ולנוחות הישיבה במרפסת, בגינה או אפילו בתוך הבית פנימה או במקום העבודה.

מה כדאי לדעת על ערסלי ישיבה?

  • בטיחות – ערסל ישיבה צריך קודם כל להיות בטיחותי עבור היושבים עליו. לכן, הדבר הראשון שצריך לברר כאשר מחפשים ערסל לבית, הוא מהי יכולת הנשיאה שלו. כל ערסל יכול לשאת משקל אחר, ולכן אם אתם מחפשים ערסל שיתאים לאנשים בכל המשקלים – חשוב לבחור ערסל שיכול לשאת את המשקל המירבי, אחרת אתם מסתכנים בכך שאנשים פשוט ייפלו ביחד עם הערסל.
  • מיקום הערסל – את הערסל יש להציב בשטח נקי מפריטים נוספים, וזאת על מנת שאפשר יהיה להתנדנד בו מבלי להיתקל בחפצים אחרים.
  • משקל הנשיאה של הערסל – עוד שיקול שיש להתחשב בו כאשר רוכשים ערסל ישיבה, הוא מספר האנשים שאתם רוצים לאפשר שיישבו עליו בו זמנית. יש ערסל יחיד, ערסל זוגי ויש גם ערסלים גדולים יותר, וחשוב שתריצו בראש את כל האפשרויות הקיימות כדי לא להתחרט על הבחירה שלכם.
  • נראות ונוחות – כפי שאתם יכולים לראות, יש הרבה מאוד סוגים של ערסלים. יש כאלה העשויים מראטן וכאלה העשויים מקש, ויש כאלה פתוחים יותר ויש כאלה סגורים ואינטימיים. כמובן שאין ערסל שאפשר להגדירו כערסל יפה או נוח, כי היופי והנוחות הם בעיני המתבונן. לכן, הדבר החשוב ביותר הוא שאתם תהיו שלמים עם הבחירה שלכם ותאהבו את הערסל שבחרתם. עשו סקר, בדקו כמה וכמה מקומות וערסלים, שבו עליהם ובחרו את מה שיפה ונוח עבורכם.

הערסל – שלכם ובשבילכם

אנחנו בחברת הערסל משווקים ערסלי ישיבה מעוצבים יפהפיים ונוחים. כל המוצרים עשויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ועברו בדיקות קפדניות מבחינת איכות ובטיחות. כלכן, כשאתם רוכשים ערסל ישיבה אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את המוצר הטוב ביותר – באחריות.

צוות הערסל זמין לשאלותיכם ולפניותיכם באמצעות טופס יצירת הקשר באתר או בטל' 09-7455398. נשמח לעמוד לשירותכם.

 

 

 

.

דילוג לתוכן