ערסל לגינה

ערסל לגינה

אם אתם מחפשים ריהוט לגינה שגם יהיה שימושי וגם יוסיף לעיצוב ולאווירה – אתם צריכים ערסל גינה.

ערסלים – אז והיום

אין ספק: כשאומרים לידנו את המילה ערסל אנחנו מיד מדמיינים איזה פיקניק נחמד עם חברים וערסל רשת או חבלים שתלוי בין שני עצים וכל החבר'ה מתנדנדים עליו לפי התור. אבל, בשנים האחרונות הקוסנפט השתנה, ומעבר לערסלי הטיולים הסטנדרטיים, אנשים החלו לגלות את העולם המופלא של ערסלי הגינה. מדובר בערסלים במגוון עיצובים וסגנונות, שעשויים מחומרים אחרים לחלוטין ולא מחבלים ורשתות, אבל מספקים לנו שעות של הנאה כמו ערסלי הטיולים לפחות.

שני סוגי הערסלים הפופולריים ביותר היום הם:

  • ערסלי שכיבה – ערסלים ששוכבים עליהם, בדומה לערסלי הפיקניקים. אפשר לחבר אותם לעמודים שיש בגינה, במרפסת ואפילו בתוך הבית או במקום העבודה, וליהנות מפסק זמן מקסים מהשגרה. רוב ערסלי השכיבה עשויים מבדים מסוגים שונים, שהינם מספיק חזקים על מנת לשאת משקל של אדם אחד או שניים.

 

  • ערסלי ישיבה – ערסל לגינה מרופד, אשר מאפשר ישיבה נוחה ונדנוד קל בהנאה צרופה. היום רבים מערסלי הישיבה מיוצרים מראטן – חומר חזק העמיד בכל פגעי מזג האוויר ואשר נשמר לאורך זמן. אפשר למצוא ערסלים מחומרים נוספים, כמו שילוב של מתכת ובדים חזקים, ערסלי מקרמה ועוד רבים אחרים. בערסלים אלה ניתן להתנדנד בכיף בגינה או במרפסת, והיום גם במקומות עבודה רבים שבוחרים לתלות אותם כדי לאפשר לעובדים ליהנות מהפסקת עבודה לא שגרתית.

גם העיצובים של הערסלים מגוונים ביותר, ותוכלו לראות ערסלים סגורים בצורת בועה, ערסלים פתוחים לגמרי, ערסלים שמתאימים לשניים ועוד הרבה מאוד עיצובים וסגנונות מיוחדים. אז על טעם וריח אין להתווכח, ולכן אתם היחידים שיכולים לבחור את מראה הערסל שמתאים לכם, אבל דבר אחד שמאוד חשוב לבדוק, הוא אם הערסל שאתם רוצים יציב מספיק ואם הוא יכול לשאת את המשקל של מי שמתעתד להתנדנד עליו.

הערסל לשירותכם

אנחנו בחברת הערסל משווקים מגוון רחב של ערסלים לגינה המיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר שקיימים היום בתחום. כל הערסלים עברו את כל הבדיקות המחמירות הן בקטגוריית האיכות והן בקטגוריית הבטיחות, כך שאם תבחרו לרכוש ערסל לגינה אצלנו תיהנו ממוצר איכותי באחריות מלאה.

אתם מוזמנים לשוטט באתר, להתרשם מהדגמים השונים ולבחור את ערסל הגינה המתאים ביותר לטעם האישי ולתקציב שלכם. אם אתם לא בטוחים ויש לכם שאלות – אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי שיעזור לכם לבחור.

דילוג לתוכן