ערסל זוגי לגינה

ערסל זוגי

עברתם לגור ביחד לא מזמן ואתם מחפשים רהיט שיאפשר לכם לבלות זמן איכות ביחד ברוגע ובכיף? מזמינים הרבה מאוד חברים ורוצים לארגן לעצמכם חוויית אירוח קצת שונה, כזאת שיוצאת מגדר הרגיל? ערסל זוגי הוא הפתרון האופטימלי עבורכם.

מהו ערסל זוגי?

אם הדבר הראשון שעולה לכם לראש כשאתם שומעים את המילה ערסל הוא אותו ערסל שמחובר לשני עמודים או לשני עצים כשיוצאים לפיקניקים או לטיולים, קודם כל אתם לא לבד. זאת הקונוטציה הראשונית של רוב האנשים וכנראה שהיא תישאר כזאת לפחות עוד כמה שנים. אבל, היום יש הרבה מאוד סוגים של ערסלים, שלכל אחד מהם יש השפעה שונה על המשתמש בהם. אם אתם רוצים ערסל שיאפשר לכם לשבת עם החבר/ה הכי טוב/ה שלכם או עם בן/ת הזוג שלכם (אם זה אותו אדם – זכיתם 😊) – ערסל זוגי הוא הפתרון המושלם עבורכם.

ערסל זוגי יכול להיות עשוי מהרבה מאוד חומרים, לרבות בדים, חבלים או ראטן, אבל מטרתו היא אחת: לאפשר לשני אנשים לשבת עליו ביחד, קרובים זה לזה, וליהנות מההתנדנדות המשכרת ומהביחד.

מה חשוב לדעת כשבוחרים ערסל זוגי?

אז אמנם יש הרבה מאוד סוגים של ערסלים זוגיים, שעשויים מחומרים שונים ונראים קצת אחרת אחד מהשני, אולם יש מספר קריטריונים שחשוב לשים עליהם דגש לפני שבוחרים את הערסל הזוגי שתציבו בגינה או במרפסת שלכם:

  • יכולת נשיאה – אמנם מעצם היותו ערסל זוגי ערסל מסוג זה אמור להצליח לשאת משקלים כבדים, אולם עדיין חשוב מאוד לוודא שהערסל שאתם בוחרים יצליח לשאת בבטחה את המשקל שמתעתד לשבת עליו. חשוב מאוד לברר את המידע הזה בטרם הרכישה, על מנת שלא לסכן את היושבים על הערסל ועל מנת לא להטריד את המחשבות בשאלה אם הערסל לא ייפול בשעה שמתנדנדים.

  • עמידות החומר – אם אתם מתכוונים להציב את הערסל הזוגי בשטח פתוח כמו למשל הגינה או המרפסת של ביתכם, חשוב מאוד שתרכשו ערסל שעשוי מחומרים עמידים לפגעי מזג האוויר. אחרי הכל, יהיה מאוד לא נעים לגלות שהערסל מתפורר או מתפרק אם ירד עליו גשם, או שהוא פשוט לא נמצא במקום בו הצבתם אותו כי הוא חלף עם הרוח…

  • עיצוב – עיצוב הוא שאלה של טעם. לכן, חשוב מאוד לדעת שיש היום מגוון רחב של ערסלים זוגיים במגוון רחב של עיצובים, כך שגם אם לא אהבתם את הערסלים במקום מסוים זה לא אומר שלא תמצאו את הערסל שאהבה נפשכם. יש כל כך הרבה עיצובים וכל כך הרבה אפשרויות, שהשמיים הם הגבול.

  • אחריות – חשוב מאוד לרכוש ערסל זוגי אך ורק מחברה אשר מספקת לכם אותו עם אחריות מלאה, רצוי למספר שנים אבל לפחות לשנה.

הערסל לשירותכם

חברת הערסל מציעה מבחר ערסלים זוגיים בעיצובים ייחודיים. הערסלים מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומבטיחים ישיבה בטוחה ומהנה בזוג – וגם לבד.

דילוג לתוכן