ערסל נדנדה לגינה

ערסל נדנדה

אם אתם הורים לילדים, אתם בוודאי מכירים את האקסיומה: אם אתם רוצים להרגיע ילד – כדאי מאוד לנדנד אותו. תחושת הנדנוד מרפה את שרירי הגוף, מרגיעה את המתחים ולכן בשעת נדנוד רוב התינוקות פשוט נרגעים ונרדמים. למעשה, תחושת ההרפייה הזאת לא נעלמת גם כשאנחנו מתבגרים, ולכן בהרבה בתים ומקומות עבודה שיש בהם מקום מתאים, תוכלו למצוא ערסל נדנדה.

מהו ערסל נדנדה?

אמנם, כשאומרים ערסל הקונוטציה הראשונה שעולה לנו לראש היא אותו ערסל רשת ובדים שתולים בין שני עצים או עמודים כשיוצאים לפיקניק או לטיול. הערסל הזה הוא אכן אב-הטיפוס של שלל סוגי הערסלים שקיימים היום בשוק, וגם היום תמצאו אותו בכל יער שאפשר לעשות בו פיקניקים ובכל תיק של צעירים שיוצאים לטיול תרמילאים. על הערסל הזה אפשר לשכב בכיף ולהתנדנד, עם ספר או בלי, ופשוט להתחבר לנפש ולהתנתק מהשגרה. אבל, מאז הומצא אב-הטיפוס של הערסל עברו הרבה מים בירדן, והיום אפשר למצוא סוגים רבים של ערסלים, כשהפופולרי ביותר שבהם הוא ערסל נדנדה.

כשאומרים ערסל נדנדה מתכוונים לא לאותו ערסל ראשוני, למרות שגם הוא ערסל וגם הוא מתנדנד, אלא לערסל ישיבה או שכיבה שתולים על עוגן מסוים בתקרת הפרגולה או בתקרת החדר, והוא מתנדנד קדימה ואחורה או מצד לצד.

למעשה, ערסל הנדנדה הפופולרי ביותר הוא ערסל שנקרא "כיופית" או "ריחופית", והוא בעצם כיסא נדנדה התלוי על מוט ברזל מעוקל. דגם זה של ערסל הוא מאוד פופולרי בעיקר בזכות העובדה שהוא אינו תופס הרבה מקום ובכל זאת מאפשר תחושה אופטימלית של רוגע והרפייה. ערסל זה מתאים מאוד לגינות פרטיות ולמרפסות, ואפשר למצוא אותו גם בהרבה מאוד מקומות עבודה אשר מעוניינים לאפשר לעובדים לקחת פסק זמן כמו שצריך בהפסקות העבודה.

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות של ערסל נדנדה, אתם צריכים קודם כל לוודא שיש לכם מספיק מקום עבורו ושהוא אכן עומד בכל התקנים הנדרשים ומותאם למשקליהם של האנשים שמתעתדים לשבת עליו. רק לאחר שבדקתם את כל אלה כדאי להתייחס לעיצוב ולצבע של הערסל, שני פרמטרים שהם כמובן מאוד חשובים, אבל פחות מהבטיחות האישית שלכם ושל כל מי שישתמש בערסל בעתיד.

הערסל לשירותכם

חברת הערסל משווקת ערסלי נדנדה איכותיים ביותר העשויים מחומרי הגלם הטובים ביותר שקיימים כיום בשוק ומיוצרים על פי תקני האיכות והבטיחות המחמירים. אתם מוזמנים לעיין בקטלוג הערסלים שלנו ולפנות אלינו בכל שאלה שיש לכם, על מנת לבחור ערסל נדנדה או כל ערסל אחר התואם את העדפותיכם.

דילוג לתוכן