ערסל לגינה ולחצר

ערסל זוגי

ערסל לחצר – הבחירה הטובה ביותר

אם יש לכם בית אם חצר ואתם רוצים לאבזר אותו במתקן שיוסיף הרבה מאוד לאיכות חייכם, ערסל לחצר הוא בדיוק התשובה עבורכם. וכל כך למה? כי יש בו את כל היתרונות שאפשר רק לדמיין:

נוחות מקסימלית – אחרי יום עבודה מפרך או, לחלופין, לפניו, בשבתות ובחופשים – אין כמו להשתרע על הערסל, לעצום עיניים או לקרוא איזה ספר טוב, ופשוט ליהנות מהחיים.

אטרקציה לילדים – כשלילדים משעמם ואתם רוצים שתהיה להם תעסוקה (ולא מול המסך), השתרעות על הערסל בחצר יכולה להיות אפשרות מצוינת להעביר את הזמן הפנוי, לבד, עם אחים או עם חברים.

עיצוב מקסים – כשאתם בוחרים ערסל לחצר שמתאים בעיצובו לעיצוב הכללי של החצר שלכם, אתם מוסיפים לו אווירה מיוחדת שאי אפשר להשיג באמצעות שום רהיט או פריט אחר.

אז איך בוחרים ערסל לחצר?

בחירת ערסל יכולה להיות מאוד אינטואיטיבית, אבל כדאי שתתבסס על מספר פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון:

  • סוג הערסל – ישנם ערסלים לחצר שהינם ערסלי שכיבה, וישנם כאלה שהם ערסלי ישיבה. אתם צריכים לחשוב איזה סוג של ערסל ישרת בצורה הטובה ביותר את ההעדפות האישיות שלכם, ומכאן ואילך להתלבט רק בין הדגמים השונים של סוג הערסל שמתאים לכם.

 

  • התאמה לשטח – חשוב מאוד לודא שמידות הערסל מתאימות למידות השטח שאתם יכולים או רוצים להקצות לו בחצר. אחרי הכל, לא מומלץ לרכוש ערסל שלא תוכלו להתקין…

 

  • עיצוב – יש היום הרבה מאוד עיצובים של ערסלים: ערסלי בד, ערסלי קש, כיופיות ועוד. כדאי וחשוב לרכוש ערסל לחצר שמתאים בצורה המושלמת לעיצוב שתרצו שיהיה לחצר שלכם על מנת שישתלב בו ולא יהיה חריג בנוף.

 

  • איכות – מומלת מאוד לרכוש ערסל אשר עומד בכל תווי התקן שקיימים מבחינת איכות ובטיחות, על מנת שתוכלו ליהנות מהערסל שבחרתם לאורך שנים.

 

  • עמידות – חשוב מאוד לרכוש ערסל העשוי מחומרים שיכולים לעמוד איתן בכל פגעי מזג האוויר. אחרי הכל, את הערסל אתם מתקינים בחצר, ולא תמיד תספיקו להכניס אותם לתוך הבית.

 

  • מחיר – כמובן שגם המחיר הוא שיקול משמעותי בבחירת ערסל לחצר, אם כי תמיד חשוב לזכור שהרבה פעמים על מוצר זול משלמים הרבה יותר. תמיד עדיף לרכוש ערסל קצת יותר יקר אשר ישרת אתכם לאורך זמן מאשר לשלם פחות עבור ערסל שיתפרק אחרי חודש.

ערסל לחצר רוכשים אצלנו!

הערסל משווקת מגוון רחב של ערסלים לחצר, כולם איכותיים, עמידים בפגעי מזג האוויר ומגיעים עד אליכם עם אחריות מלאה שלנו. אנחנו כמובן עומדים לשירותכם החל ממתן ייעוץ בנוגע לבחירת הערסל שמתאים לכם ועד הרבה אחרי הרכישה.

לקבלת מידע נוסף אודות ערסל לחצר צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח מאוד לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן