ערסל כיופית לגינה

כיופית

אם אתם מחפשים מתנה מיוחדת לבית החדש שלכם, מתנה אשר תאפשר לכם למקסם את ההנאה ממנו מכל הבחינות האפשריות, ואם יש לכם מרפסת או גינה – ערסל כיופית הוא הבחירה המושלמת עבורכם.

מהו ערסל כיופית?

ערסל שיש בו את כל היתרונות של הערסל הסטנדרטי שליווה את כולנו בטיולים משפחתיים או בטיולים של תנועות הנוער, ביחד עם כל היתרונות של התקופה המודרנית והמעוצבת שבה אנחנו חיים היום.

היתרונות של ערסל סטנדרטי ברורים: חוזרים מיום עבודה מפרך או רוצים לנוח בסוף השבוע מכל השבוע שחלף, לוקחים עיתון או ספר טוב ונשכבים על הערסל. החסרונות של ערסל כזה ברורים גם הם: הוא מחייב שני עמודים שאליהם צריך לקשור אותו, וקשה לשתות עליו משקה צונן כי מאוד לא מומלץ לעשות את זה במנח שכיבה. כשמדובר על ערסל כיופית – הוא משדרג בצורה מאוד ברורה את הערסל הרגיל מסיבות מאוד ברורות:

  • עיצוב – ערסל כיופית הוא ערסל מעוצב לעילא ולעילא, העשוי קש או ראטן ומלבד ההנאה שהוא מספק גם מוסיף הרבה מאוד שיק למרפסת או לגינה שלכם. אפשר להשיג את הערסל במגוון רחב של צבעים, כך שניתן להתאים אותו לכל סגנון עיצובי וכמובן – לטעם האישי שלכם.
  • מנח – המנח שבו תמצאו את עצמכם בתוך ערסל כיופית הוא מנח של חצי שכיבה חצי ישיבה, שזה, כמובן מנח אופטימלי גם לקריאת עיתון או ספר וגם לשתייה. כשתרכשו ערסל כזה תוכלו לקחת אתכם את המשקה האהוב עליכם ולשבת בכיף מול הנוף לרגיעה מוחלטת.
  • פשוט להתקנהכיופית היא ערסל שאינו דורש התקנה בכלל. כל מה שצריך לעשות אחרי ההרכבה הראשונית הוא פשוט להציב אותו במרפסת או בגינה, וזה הכל.
  • אפשר גם בשניים – יש ערסלי כיופית שמתאימים לזוגות, ולכן, אם אתם נמנים עם חובבי הרומנטיקה, אתם יכולים לרכוש ערסל זוגי, ולהיות בטוחים שהוא יתרום מאוד לזוגיות שלכם.

לאור כל היתרונות האלה, אין ספק כי ערסל כיופית הוא המתנה המושלמת לבית. חשוב כמובן לרכוש רק ערסל שעשוי מחומרים עמידים, שיש לכם מספיק מקום להציב אותו בו ושמתאים למשקלכם, וכזה שמגיע עם אחריות מלאה עד אליכם.

הערסל לשירותכם

חברת הערסל משווקת מגוון סוגים של ערסל כיופית, כולם עשויים מחומרים עמידים לאורך זמן ומיוצרים על פי כל דרישות התקן מבחינת בטיחות ואיכות כאחד. אתם מוזמנים להתרשם מהדגמים השונים כאן באתר וליצור עימנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי או בכל שאלה אחרת שתהיה לכם.

לקבלת מידע נוסף אודות ערסל כיופית צרו קשר טלפוני:

דילוג לתוכן