ערסל ריחופית לגינה

ערסל ריחופית לגינה היא שמו של ערסל לגינה אשר תלוי כך שממש נראה ומרגיש שהוא לגמרי מרחף. ערסלים אלה עשויים בדרך כלל מקש או מראטן, והם מגיעים עם מזרון מבד כותנה המקנה ליושב עליו נוחות ברמה הכי גבוהה.

הערסל הייחודי הזה מעוצב בצורה אלגנטית המוסיפה יוקרה לכל גינה, ואין פלא שבשנים האחרונות אפשר למצוא אותו בהרבה מאוד גינות ומרפסות הן בארץ והן בעולם.

איך בוחרים ריחופית לגינה?

הבחירה של ריחופית לגינה כדאי שתיעשה על פי מספר קריטריונים חשובים, והם:

  • מקום – חשוב להבטיח שיש לכם מספיק מקום בגינה עבור הריחופית. אמנם לא מדובר בערסל מאוד גדול, אבל חשוב שיהיה שטח מישורי נטול מכשולים מספיק גדול שעליו ניתן יהיה להציב אותו. אחרי הכל, הנחה של ריחופית על גבי שטח לא ישר או על אבן – עלולה חלילה לגרום לחוסר יציבות שיכול לפגוע במי שמתנדנד עליו וברכוש שלידו.
  • משקל – חשוב לוודא שהריחופית שאתם מתעתדים לרכוש מסוגלת לשאת את המשקל הגבוה ביותר של האדם שעתיד לשבת עליו. לכל מתקן יש כושר נשיאה מסוים, וחשוב מאוד שהוא יהיה מותאם למשקלם של האנשים שעתידים להשתמש בו, על מנת למנוע מצבים של קרע בריחופית במקרה הפחות גרוע, או חלילה התנתקות של הריחופית מהמוט שנושא אותה ונפילה של היושב עליה במקרה היותר חמור.
  • מספר משתמשים – יש אפשרות לרכוש ריחופית לגינה שמתאימה לאדם אחד ויש ריחופית זוגית. אם אתם חובבי רומנטיקה, ריחופית זוגית תהיה מתנה מושלמת לזוגיות שלכם שכן מאוד מרגיע לשבת בה ביחד, לשתות משהו, לדבר וכמובן – להתנדנד. אם אתם חושבים שרוב הזמן ישב בערסל אדם אחד, כמובן שעדיף לרכוש ריחופית לגינה בעלת מושב יחיד.
  • אחריות – חשוב מאוד לרכוש ריחופית לגינה שתגיע אליכם עם אחריות מלאה, על מנת שאם במקרה תצטרכו – יהיה לכם אל מי לפנות.
  • מחיר – כמובן שהמחיר גם הוא מהווה שיקול בבחירת ריחופית לגינה. מכיוון שלפעמים דווקא הזול הוא היקר, כי אפשר לרכוש ריחופית זולה ואז לגלות שהיא לא יציבה, נקרעת או לא מסוגלת באמת לשאת את המשקל הרצוי, ואז צריך לרכוש ריחופית אחרת וההוצאה, כמובן, גדלה. לכן, חשוב מאוד לבחון את כל הקריטריונים לבחירה נכונה של ריחופית, ולרכוש את זאת שנותנת את התמורה הטובה ביותר למחיר.

הערסל – מבחר ריחופיות וערסלי

אצלנו בחברת "הערסל" תמצאו מגוון ריחופיות, כולן עשויות מחומרים איכותיים ועמידים ולכן ילוו אתכם למשך הרבה מאוד שנים. כל ריחופית לגינה שברשותנו עברה את כל בדיקות התקן המחמירות ביותר, הן מבחינת בטיחות והן מבחינת איכות, ותספק לכם שעות רבות של הנאה במרפסת או בגינה.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי מצוות המומחים של החברה לטובת בחירת ריחופית לגינה שתהיה המתאימה ביותר לצרכים ולהעדפות שלכם צרו עמנו קשר:

דילוג לתוכן